logo

Služby

SHOTPRO

Odlíšte sa kvalitou!

To je to, čo Vám ponúkame. Sme mladý kolektív profesionálov, pre ktorých je tvorba predovšetkým veľká záľuba. Ponúkame Vám služby v oblasti videoprodukcie, fotografickej tvorby, grafického dizajnu, ako aj tvorby webových stránok. V archíve máme pár naozaj dobrých projektov, v hľadáčiku ďalšie nápady a v hlave odhodlanie robiť veci inak. Napokon, lepšie ako stokrát čítať je raz vidieť...  

Ponuka fotoprodukcie

Rozhodujú možno sekundy, zlomky sekúnd. A situácie, ktoré sú TERAZ aktuálne, sa už NIKDY viac v takých obrazoch nezopakujú. Rozhodujúci okamih, ako ho nazýval jeden z najslávnejších fotografov dvoch storočí - Helmunt Newton, je tým, čo odlišuje profesionálneho fotografa od príležitostného. Profesionálny rozhodne vie, kedy stlačiť spúšť fotoaparátu. Zabudnite na to, že s dobrým fotoaparátom odfotografuje hocikto čokoľvek, nie je to tak. My vám ponúkame skúsenosť a profesionalitu. Ateliérová fotografia, reklamná fotografia, fototesty pre budúce modelky, fotobooky, portréty, reportážne fotografie pre médiá či fotografie vašich vzácnych rodinných udalostí vytvoríme podľa vašich predstáv.

Svadobné fotografie70%

Stužkové10%

Portréty10%

Komerčné5%

Iné5%

Ponuka videoprodukcie

Zvečnite svoje krásne životné okamihy, aby ste sa k nim mohli kedykoľvek vrátiť. Najlepšie spojením obrazu so zvukom. Naše videozáznamy robíme jedinečné a vtláčame im pečať originality. Pre nás neexistujú "len" videá vašich rodinných udalostí, pre nás sú to chvíle, ktoré sa málokedy opakujú. Rozprávajte o vašich predstavách, ktoré mi profesionálne zhmotníme. Máme niekoľkoročné profesionálne skúsenosti a k dispozícii najmodernejšiu kamerovú a zvukovú techniku. Spomienka na Vašu svadbu, stužkovú slávnosť či inú významnú udalosť vo Vašom živote môže byť konečne jedinečná...

Ponuka grafickej tvorby

Len firmy, ktoré sa odlíšia, prežijú! Obal predáva! Pripomína vám to niečo? Váš inzerát sa ničím neodlišuje o tých, ktoré vidíte dennodenne v novinách? Vaše letáky, plagáty, vizitky a iné firemné tlačoviny sú nezaujímavé? Vaša internetová stránka vyzerá ako stredoškolský projekt na hodine informatiky? Nie je nič jednoduchšie! Stavte na profesionálov. Pripravíme vám firemné tlačoviny – časopisy, letáky, prezentačné materiály na mieru a podľa vášho priania. Spojte vašu víziu s našimi kreatívnymi dizajnovými riešeniami. Vytvoríme vám štýl, ktorý vás odlíši od iných a zaujme.

 

Ponuka osvetlenia a ozvučenia

Foto a video produkcia potrebuje pre dosiahnutie najlepšieho výsledku kvalitné svetlo...
Na počasie sa veru nedá stopercentne spoľahnúť...
Pre dosiahnutie najlepšieho zážitku z vášho eventu musia všetky elementy spolu ladiť. Preto Vám ponúkame zabezpečenie profesionálnych kvalitných služieb v oblasti ozvučenia, osvetlenia, laser show, vystavanie pódia, konštrukcie, či prestrešenie eventov.

Prepis VHS kaziet

Postupom času vaše rodinné videá zaznamenané na VH kazety strácajú svoju hodnotu. Záznam postupom času tmavne, naberá rôzne šumy. Jediný spôsob ako si tieto spomienky uchovať je digitalizácia - prevod analógového signálu VHS kaziet na digitálny a vypálenie na DVD.
ShotPro s.r.o. vám zdigitalizuje („prepíše“) vaše VHS kazety akejkoľvek dĺžky. Záznam Vám napálime na DVD (maximálne 1hod. 30min. na jedno DVD - dlhší záznam rozdelíme na viac DVD).

Jún, 2024

Možnosti zoradenia

pon

ut

st

št

pia

sob

ned

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Žiadne udalosti